Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży - język włoski

HomeGlobal

Lublin

47 dni temu

HomeGlobal to serwis wspierający karierę w branży sprzedaży telefonicznej. To miejsce, gdzie stawiamy na nowoczesne podejście do biznesu dające dużą przestrzeń do rozwoju w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Budujemy pozytywną atmosferę dającą dużo motywacji do realizacji stawianych celów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów w kontekście różnorodnych projektów: przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień w jęz. włoskim
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Badanie potrzeb klientów i budowanie pozytywnych relacji
  • Administrowanie logistyczną obsługą zamówień

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywność, poprawność i płynność językowa
  • Swobodne posługiwanie się komputerem
  • Sumienność, odpowiedzialność, poczucie humoru

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników
  • Pakiet szkoleń
  • Dodatkowe benefity: opiekę medyczną lub kartę Multisport
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj

BPO International