Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Merchandiser Pomorskie
Specjalista ds. Visual Merchandisingu i Komunikacji Marketingowej

Soczewki24.pl
pomorskie
praca stacjonarna
1669 dni temu

Sieć salonów Soczewki24.pl oferująca swoim Klientom szeroki zakres usług i produktów, mająca w swoim portfolio produkty najbardziej renomowanych producentów, wysokiej jakości, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. pomorskie
Nr ref.: VMiK/09/2019
Opis stanowiska:
  • Planowanie, organizowanie i realizacja właściwej aranżacji w salonach sprzedaży
  • Dbanie o optymalną ekspozycję produktów w salonach sprzedaży
  • Tworzenie oraz ekspozycja materiałów dekoracyjnych i promocyjnych (plakaty, broszury, szyldy, etc.)
  • Wdrażanie działań dekoracyjnych wspierających sprzedaż
  • Koordynacja remontów i aranżacji salonów sprzedaży
  • Badanie rynku pod względem wprowadzania nowych marek oraz produktów
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji projektów
  • Współpracę z zespołem nad innymi projektami marketingowymi w ramach potrzeb
  • Analityka i raportowanie prowadzonych działań oraz wyników z uwzględnieniem efektywności działań
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w min. 1 rok
  • Umiejętność stosowania Adobe Photoshop, CorelDraw; AutoCad
  • Dyspozycyjność do jazdy w terenie
  • Kreatywność
  • Umiejętności analizy danych
  • Znajomość pakietu MC Office
  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • Wykształcenie i ukończone kursy w kierunku Marketing będą atutem kandydata
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie z ponad 10 letnim doświadczeniem
  • Pracę w rozwojowej branży
  • Swobodę w realizacji projektów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość realizowania ciekawych projektów
  • Pracę w niewielkim zespole
  • Pakiet benefitów