Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog kosmetyków

Interton Sp. z o.o.
mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
praca stacjonarna
2206 dni temu

Ogłoszenie numer: 1949207, z dnia 2018-04-25

Interton Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkcją szerokiej gamy opakowań z tworzyw sztucznych, mających zastosowanie w przemyśle kosmetycznym.

Obecnie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Opracowywanie receptur i parametrów technicznych oraz technologicznych koniecznych do wprowadzenia nowego wyrobu na rynek,
  • Nadzór i prowadzenie prób technologicznych,
  • Opracowanie dokumentacji technicznej potrzebnej do realizacji procesu produkcyjnego,
  • Nadzór technologiczny nad nowo uruchamianym produktem,
  • Eliminacja przyczyn niezgodności powstałych w procesie produkcyjnym,
  • Przeprowadzanie badań fizykochemicznych,
  • Optymalizacja receptur już istniejących,
  • Analiza rynku kosmetycznego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (chemia, kosmetologia, farmacja),
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego służącego do pomiarów i analiz kosmetyków,
  • Zdolności analityczne, dokładność, systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się i stabilnej firmie oraz stałe zatrudnienie,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach mających wpływ na poszerzenie gamy oferowanych produktów dla klienta,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Szansę zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego, opieka medyczna.