Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Technolog – tworzywa sztuczne

LEVEL WORK

Warszawa (okolice Karczewa)

23 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa (okolice Karczewa)

Opis stanowiska:
  • optymalizacja i eliminacja problemów w procesie
  • dobór tworzyw przy uruchamianiu nowych produktów
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją procesową
  • współpraca z działami jakości i utrzymania ruchu
  • koordynacja wdrożeń nowych produktów
  • szkolenie kadry pracowniczej z działu produkcji
  • kontrola stanu oprzyrządowania oraz współpraca z dostawcami
Wymagamy:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa, inżyniera procesu
  • wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw, ekstruzji lub procesów technologicznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z producentami maszyn
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjną podstawę + system motywacyjny
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • prace w stabilnej, nowoczesnej oraz szybko rozwijającej się firmie
Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog