Swipe left or right
to go to next or previous job

Unix Administrator /MC

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opolskie

1820 days agoCPL Jobs is a humanresource consulting firm belonging to an international group of CPL Resources,listed on the Irish and British stock exchange. CPL Group is present in 7countries having a total network of 43 offices, offers its business partners arange of solutions in the field of HRM, in particular: Permanent Recruitment,RPO, Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive SearchConsulting Areas and HRM.

Our client is aglobal company providing services in the field of IT in the field of advancedtransaction and consulting services, systems integration and managed services.Currently for our client, we are looking for Candidates for a position of:


Unix Administrator /MC

Zadania:
 • Installing and supporting the serveroperating system, system management software and operating system utilities,including upgrades;
 • Managing file systems and print queues;
 • Applying operating system patches;
 • Monitoring and maintain operatingsystem log files;
 • Managing System ID's and domainstructure;
 • Maintaining tools for remote managementand alert monitoring;
 • Managing the operating systemconfiguration;
 • Maintaining the hardware and softwareconfiguration server information.
Wymagania:
 • Higher education –minimum Bachelor's degree;
 • Practical knowledge of Linux distributionsor FreeBSD;
 • English language atadvanced level;
 • Experience with oneor more of the following technologies: AIX, Solaris, Linux.

 

Oferujemy:
 • Opportunity for professionaldevelopment;
 • Professional training system;
 • A stable work environment;
 • A friendly working atmosphere in adynamic team;
 • Work in an international company.

 

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10504.

www.cpljobs.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez CPL Jobs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-001, Al. Jerozolimskie 81, REGON 142578192, NIP 701-02-56-845 (dalej: CPL Jobs) w celach związanych z procesami rekrutacji w tym na udostępnienie moich danych przyszłemu pracodawcy na rzecz którego działa CPL Jobs oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę. Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez CPL Jobs również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia i może być w każdej chwili odwołana. CPL Jobs informuje, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy CPL na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV i podania o pracę zostały dostarczone do firmy CPL Jobs dobrowolnie i są one prawdziwe. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe usunięte zostaną przez CPL Jobs niezwłocznie w sytuacji odwołania przeze mnie zgody, a także w sytuacji gdy nie będzie możliwa aktualizacja moich danych. Firma CPL Jobs poinformowała mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych, oraz prawie żądania ich aktualizacji. Przyjmuję do wiadomości, iż dane potencjalnego pracodawcy zostaną mi udostępnione po zweryfikowaniu przez CPL Jobs kwalifikacji zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych.”

Explore

CPL JOBS Sp. z o.o.

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Get to know the position: Administrator IT

Administrator IT to osoba, która sprawuje opiekę nad systemem informatycznym. Do jego głównych obowiązków należy: zabezpieczanie danych elektronicznych, zarządzanie dostępem do danych oraz rozwiązywanie problemów systemu i danych. Administrator IT musi charakteryzować się: wykształceniem wyższym kierunkowym, posiadaniem wiedzy eksperckiej o technologiach IT ...
Administrator IT Job Administrator IT

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (53)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (206)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (244)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1028)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (58)
Mazowieckie:
Warszawa (2106)
Radom (191)
Płock (78)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (101)
Podkarpackie:
Rzeszów (151)
Przemyśl (36)
Podlaskie:
Białystok (148)
Suwałki (38)
Łomża (38)
Pomorskie:
Gdańsk (475)
Gdynia (221)
Słupsk (67)
Śląskie:
Katowice (592)
Częstochowa (196)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (157)
Elbląg (110)
Ełk (52)
Wielkopolskie:
Poznań (632)
Kalisz (97)
Konin (58)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (351)
Koszalin (105)
Kołobrzeg (51)
Auchan (94)
Tesco (242)
UBS (0)
OBI (0)
PKP (17)
STRABAG (3)
ABB (104)
Accenture (257)
Luxoft (122)
PKO BP (395)
KPMG (33)
Orange (35)
IKEA (10)
Budimex (27)

Hiring on praca.pl