Fizjoterapeuta
ZOZ NORMAN
Świętokrzyskie
3 500 - 6 500 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
9 dni temu

Ośrodek Rehabilitacji Neurologicznej NORMAN

Specjalizujemy się w rehabilitacji pacjentów po udarze mózgu oraz innych schorzeniach neurologicznych. Pracujemy w formie turnusów rehabilitacyjnych - stacjonarnych oraz ambulatoryjnych.

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie

miejsce pracy: Koszalin

Możliwość zakwaterowania dla osób spoza Koszalina. Stała praca dla fizjoterapeuty z ukierunkowaniem na rehabilitację neurologiczną. Praca z pacjentami głównie po udarze mózgu, ale także innych schorzeniach neurologicznych.

Obowiązki:
  • samodzielne prowadzenie pacjenta (z możliwością wdrożenia przed samodzielnym podjęciem pracy)
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • ustalanie programu rehabilitacji wraz z zespołem
Mile widziane kursy:
  • NDT
  • PNF
  • Terapia manualna
Oferujemy:
  • stałą pracę w zgranym zespole
  • wynagrodzenie 3500 - 6500 zł brutto w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • z możliwością zakwaterowania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Można także kontaktować się bezpośrednio pod numer telefonu 603 201 757.