Franczyzobiorca - dowozy posiłków i zakupów
Stava Sp. z o.o.
Dolnośląskie
kierownik/koordynator
5 godz. temu

Stava sp. z o.o. świadczy usługi logistyczne w gastronomii. Realizujemy dostawy posiłków z kilkudziesięciu wrocławskich restauracji - w tym kilku znanych sieciowych marek.

Zwolnij swojego szefa i załóż własny biznes za 10 000 zł - dowozy posiłków i zakupów

Marzysz o własnym biznesie, ale boisz się, że nie masz odpowiednio dużo pieniędzy? Chcesz już zwolnić swojego szefa i samodzielnie zarządzać swoim czasem? Doskonale! Nasza franczyza jest właśnie dla Ciebie!
Szukamy partnerów w miastach powyżej 40 tysięcy mieszkańców. W wybranych miastach istnieje możliwość współpracy na start z dwoma dużymi klientami oddziału – restauracja McDonald’s oraz sklepem sieci Stokrotka.

 

Dołącz do nas i zacznij zarabiać na dowozach!
 • Brak opłaty wstępnej 
 • Niska kwota inwestycji - wystarczy tylko 10 000 zł
 • To my wyposażymy Twój oddział - Stava zakupi większość niezbędnego sprzętu, który jest potrzebny na start oddziału
 • Osiągasz zyski już od małej skali - oddział może być zyskowny już od 30 dowozów dziennie.
 • Masz duży potencjał rozwoju - każdy samochód zaangażowany w dowozy to 1000 - 2500 zł zysku miesięcznie. Największe oddziały angażują po kilkadziesiąt samochodów i nadal rosną. Liczba dowozów w sieci rośnie w tempie ponad 10% miesięcznie.
 • Otrzymujesz najlepsze narzędzia - czyli oprogramowanie automatyzujące logistykę, administrację i finanse. Umów się na prezentację i przekonaj się sam, w czym tkwi różnica.
 • Korzystasz z zaufania klientów - Stava to marka znana z najwyższych standardów. Zainicjowana przez nas w związku z koronawirusem akcja #bezpiecznedowozy przyciągnęła blisko 20 największych sieci gastronomicznych w Polsce.
 • Masz bezpieczeństwo - wynikające ze współpracy ze sprawdzonym partnerem, liderem rynku, o największej skali, renomie i 6-letnim doświadczeniu w branży.
O firmie


Stava istnieje od 2014 roku. Specjalizujemy się w profesjonalnym dowozie posiłków z restauracji i zakupów ze sklepów oraz drogerii. Jesteśmy liderem rynku – mamy prawie 50  oddziałów w całej Polsce. Realizujemy tysiące dostaw dziennie i miliony dowozów rocznie. Regularnie otwieramy kolejne oddziały.
Jesteśmy kluczowym partnerem m.in. dla McDonald’s, sieci Stokrotka, Pizza Hut, Burger King, KFC, Sphinx i North Fish.

Jesteśmy członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców oraz Związku Pracodawców HoReCa – będących gwarantem najwyższych standardów uczciwości i przejrzystości zasad współpracy jakie stosujemy. Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk dla Franczyzy: https://kodeksfranczyzy.org.pl

 

Czego oczekujemy od Ciebie
 • Zamieszkania na miejscu – musisz mieszkać nie dalej niż 30 minut drogi od miejsca prowadzenia oddziału.
 • 100% zaangażowania – prowadzenie oddziału będzie musiało być Twoim jedynym zajęciem. Nie podejmujemy współpracy z partnerami zaangażowanymi w inne biznesy lub pracę. Wyjątkiem jest sytuacja, jeżeli prowadzisz tradycyjną firmę kurierską i rozwozisz paczki.
 • Wysokich standardów – stosujemy najwyższe standardy i nie idziemy na kompromisy. Jeżeli lubisz “chodzić na skróty”, nie odnajdziesz się dobrze w naszej organizacji.
 • Gotowości do ciężkiej pracy i “ubrudzenia sobie rąk”. Partnerzy Stava odnoszą największe sukcesy w naszej branży, ale uczciwie na nie zapracowali. Są zawsze efektem dużego zaangażowania i gotowości do wzięcia pełnej odpowiedzialności za efekty swoich działań.


W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na stronę https://franczyza.stava.pl/

Zobacz nasze strony na https://www.facebook.com/stavapl  i https://www.youtube.com/channel/UCEZuFWjrUmEolOGMVw0OZyA

Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych:

https://stava.pl/obowiazek-informacyjny 

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj teraz

Poznaj

Stava Sp. z o.o.

Stava sp. z o.o. świadczy usługi logistyczne w gastronomii. Realizujemy dostawy posiłków z kilkudziesięciu wrocławskich restauracji - w tym kilku znanych sieciowych marek.

Podobne oferty