Frezer manualny

Stelweld Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice (okolice Wrocławia)

15 godz. temu

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice (okolice Wrocławia)

Jesteśmy kluczowym partnerem i dostawcą szerokiej gamy konstrukcji spawanych dla największych światowych producentów z branż maszyn budowlanych, motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, dźwigów i podnośników dźwigowych, rolniczej oraz energii odnawialnej. Wyroby eksportujemy do Szwecji, Niemiec, Austrii Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych.Zatrudniamy blisko 600 pracowników.

W związku z realizacją nowych inwestycji, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Frezer manualny

Oczekiwania:
  • Znajomość obsługi tokarki/frezarki manualnej
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętności wprowadzania korekt programów na maszynie lub programowania maszyny z pulpitu
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętności stosowania narzędzi pomiarowych
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym - 3 zmiany po 8 godz.
  • Dokładności, solidności i punktualności
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań
Opis stanowiska:
  • Obsługa maszyn manualnych, praca z dokumentacją techniczną, wprowadzanie zmian parametrów obróbki  skrawania oraz zmian narzędzi
  • Przeprowadzanie pomiaru gotowych wyrobów narzędziami pomiarowymi z wpisem do karty kontroli
  • Dbanie o maszynę i stanowisko (TPM)
  • Szybkie reagowanie na występujące problemy
  • Wykonywanie pracy zgodnie ze standardami i czasami założonymi w systemie
CHCESZ SIĘ WIĘCEJ O NAS DOWIEDZIEĆ?

CZEKAMY NA CIEBIE!

I odwiedź nas: www.stelweld.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Oferujemy:
  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Odpowiedzialne i rozwojowe zadania w rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Oferujemy:

Prosimy o dołączenie do CV :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.

Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą w Miłoszycach, ul. Dziuplińska 19, 55-230 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.

Poznaj

Stelweld Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną o ustabilizowanej pozycji na rynku. Produkujemy części do maszyn budowlanych i autobusów dla międzynarodowych koncernów.

Poznaj stanowisko: Frezer
Frezer, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się frezowaniem półfabrykantów metalowych, wykonywanych metodą odlewu lub kucia, a także półfabrykantów drewnianych. Frezowanie można potocznie określić jako niwelowanie zbędnego nakładu materiału, celem uzyskania gładkiej, jednolitej powierzchni i wymiarów zgodnych z podanymi w szkicu technicznym. Frezowanie likwiduje więc niedoskonałości powstałe w ...
Praca Frezer