• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer VUE

Olicom Interactive Sp.z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
rekrutacja online
1205 dni temu

Ogłoszenie numer: 4068087, z dnia 2020-12-31

Agencja interaktywna Olicom Interactive Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w profesjonalnym dostarczaniu rozwiązań internetowych dla firm, przedsiębiorstw oraz instytucji, która świadczy swoje usługi od 2006 roku.

Jesteśmy grupą entuzjastów pracujących z pasją, dzięki czemu bezustannie poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności.
Razem z naszymi Klientami odkrywamy ich potrzeby, doradzamy, projektujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania.

Szczególny nacisk kładziemy na rozwój naszej firmy, której podstawą jest zgrany zespól profesjonalistów. Dlatego też wszystkich internetowych pasjonatów, którzy pragną dołączyć do grona firmy Olicom Interactive Sp. z o.o. zapraszamy do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem i przesłania do nas swojego CV!

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Szukamy obecnie osoby na stanowisko MID/Senior VUE developer do naszego zespołu. VUE wykorzystujemy w większości projektów, a pracujemy głównie nad aplikacjami webowymi.

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • Przygotowanie całości front endu do już gotowych aplikacji
  • Rozwój i wsparcie aplikacji, które są w technologii VUE i NUXT

Wymagania

  • Dobra znajomość VUE/TS. ES6, NUXT
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Znajomość HTML5, GIT, Webpack, Mysql
  • Mile widziana znajomość PHP7
  • Zaangażowania, komunikatywności oraz dokładności w wykonywaniu obowiązków jak również chęci nieustającego pogłębiania wiedzy
  • Minimum 2- letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 5k - 10k netto
  • Umowa B2B lub o pracę
  • Elastyczne godziny pracy na miejscu w biurze w Poznaniu lub zdalnie

Wynagrodzenie

Od 5000 do 10000 PLN