• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Developer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
śląskie
praca stacjonarna
rekrutacja online
1084 dni temu

wynagrodzenie 90 - 110 PLN/h + VAT [B2B]

Lokalizacja: Warszawa/zdalnie

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży medycznej poszukujemy obecnie doświadczanych Front-End Developerów do współpracy przy licznych projektach w międzynarodowych zespołach.

Obowiązki
  • rozwijanie międzynarodowych projektów dla branży medycznej
  • współpraca w międzynarodowych zespołach
  • projektowanie i programowanie front-endu
Wymagania
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowan
  • doświadczenie w JavaScript
  • znajomość frameworków Angular / Vue.js lub React.js
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego [minimum poziom B2]
Oferujemy
  • pracę 100% zdalną
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • rozwój projektów wspierających lekarzy i pacjentów na całym świecie
  • ubezpieczenie na życie
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • 50% dopłaty do Multisportu
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.