Zobacz więcej ofert pracy

Front End Developer

Infomex Sp. z o.o.
śląskie, Żywiec, cała polska
praca stacjonarna
3064 dni temu

Infomex Sp. z o.o. Podstawowym zakresem działania Firmy Infomex jest dostarczanie usług związanych z kompleksową realizacją przedsięwzięć informatycznych polegających na integracji niezbędnego, w tym procesie, sprzętu komputerowego, oprogramowania i systemów telekomunikacyjnych. Firma Infomex działa na rynku od 1994 roku. Dzięki umiejętnemu zarządzaniu i odpowiedniemu inwestowaniu nadwyżek finansowych spółki, z roku na rok wzrastała pozycja firmy na rynku. Po przekształceniu się Firmy w 2002r ze Spółki Cywilnej na Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością jesteśmy jedną z najlepiej prosperujących i najszybciej rozwijających się firm w branży Informatycznej na terenie południowej Polski.

Miejsce pracy: Żywiec, cała polska

Zadania:
  • Implementacja i wdrażanie aplikacji;
  • Współpraca z analitykami i architektami przy projektowaniu aplikacji;
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w AngularJS;
  • Wykształcenie wyższe lub techniczne, najlepiej informatyczne;
  • Znajomość HTML5, CSS3, Javascript, JQuery, AngularJS, Bootstrap;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • Chęć stałego rozwoju oraz poszerzania wiedzy i umiejętności z różnych zakresów.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Mile widziana znajomość: Grunt, Gulp, Bower, LESS,Typescript, Jasmine, Karma, Protractor;
Oferujemy:
  • Interesującą i samodzielną pracę w ciągle rozwijającej się firmie;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Realizację projektów dla dużych klientów biznesowych oraz z sektora publicznego;
  • Możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami;
  • Profesjonalne szkolenia;
  • Pracę w miłej atmosferze;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki zatrudnienia.