• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Front-end Developer śląskie
Front End Web Developer - Vue JS, Programista aplikacji mobilnych IOS Android

Recruit Europe Ltd.
śląskie, Katowice, Gliwice, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Chorzów, Bieruń, Żory, Wodzisław Śląski, Racibórz, Zabrze, Pyskowice, Częstochowa, Kłobuck, Lubliniec, Zawiercie
praca stacjonarna
rekrutacja online
1063 dni temu

- web development for new portal site. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole.

Miejsce pracy: Katowice, Gliwice, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Chorzów, Bieruń, Żory, Wodzisław Śląski, Racibórz, Zabrze, Pyskowice, Częstochowa, Kłobuck, Lubliniec, Zawiercie

Opis stanowiska:
  • praca programisty aplikacji mobilnych w zakresie systemów iOS Android
  • współprojektowanie i współtworzenie Internet portal web site
  • wsparcie w rozwiązywaniu problemów informatycznych
  • dbanie o wysoką jakość kodu
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem
Wymagania:
  • znajomość projektowania UI/UX platform mobilnych (smartfonów, tabletów)
  • znajomość zagadnień obsługi interfejsów API (webservices)
  • mile widziana znajomość VueJS
  • mile widziana znajomosc C#, TypeScript, VueJS, WebRTC
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • kreatywność
  • analizować dane i wyciągać wnioski i budować nowe trendy
  • interesować się zagadnieniami z zakresu marketingu, analiz rynku, zarządzania i chcieć zdobyć ciekawe doświadczenie w tym obszarze
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)