Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend (Angular) Developer

ASTEK Polska
dolnośląskie
praca stacjonarna
1080 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Frontend (Angular) Developer poszukiwany!

Lokalizacja: 100 % zdalnie
Stawka: do 900 zł netto+VAT/dzień/B2B
Start: 06.2021

Stos technologiczny:

JavaScript (Ninja), ECMAScript 5, HTML5, CSS3, jQuery, Angular, Node.js, Ext-JS, Backbone

Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego (min.B2)
  • Ekspercka wiedza w zakresie tworzenia front-endów aplikacji z wykorzystaniem JavaScript i pokrewnych technologii / frameworków
  • Znajomość: semantycznych znaczników HTML, separacji prezentacji treści i struktury strony HTML, standardów W3C (w tym WAI), Node.js
  • Praktyczna umiejętność tworzenia i modyfikowania warstwy frontendowej, przygotowania responsywnego projektu w oparciu o HTML5, CSS3 oraz frameworki takie jak Angular,Bootstrap
  • Praktyczna znajomość SQL
  • Umiejętność tworzenia usług sieciowych w oparciu o SOAP i REST
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Doświadczenie w pracy w Agile
  • Umiejętność kierowania zespołem (planowania i organizowania pracy)
Wymagane narzędzia:

SVN / GIT, JIRA, Adobe Suite (implementacja interfejsów internetowych w oparciu o projekty graficzne), Continuous Integration (Bamboo)

Oferujemy:
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia i treningi
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Dogodną lokalizację biur
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci