Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

ASTEK Polska
świętokrzyskie
praca stacjonarna
1140 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Frontend Developer poszukiwany !
Lokalizacja: 100 % zdalnie
Stawka: do 700 zł netto + VAT/dzień/B2B
Start: ASAP

Wymagania:
  • Min. 2,5 roku doświadczenia jako Frontend Developer
  • Znajomość React, Redux, Redux-thunk, ES6+, TypeScript
  • Doświadczenie z webpack, NodeJS (express.js, React SSR, next.js)
  • Znajomość wzorców redux, flux
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych
  • CSS-in-JS i preprocesory (SASS, LESS)HTML
  • - frameworki do testowania np. Jest
  • GIT i GitHub
  • Doświadczenie w byciu mentorem dla młodszych stażem współpracowników (nice to have)
  • Doświadczenie w koordynacji prac technicznych nad produktem/obszarem produktowym
Mile widziane:
  • Znajomość platformy Azure, Powershell/Bash/cmd i mikroserwisów frontendowych
  • Podejście TDD
  • Znajomość CI/CD
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile

Aplikuj! Chętnie opowiem Ci więcej o projekcie!

Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci