Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

ASTEK Polska
lubelskie
praca stacjonarna
1085 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Opis stanowiska

Frontend Developer 100% zdalnie

Projekt z branży farmaceutyczno-medycznej

Wynagrodzenie: 18 000 pln netto/miesięcznie

Technologie: JavaScript ,ECMAScript 5 ,HTML5, CSS3, jQuery, Angular, Node.js, Ext-JS, Backbone,sql

Wymagania
  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Angielski B1/B2
  • Znajomość: HTML, struktury HTML , standardów W3C (w tym WAI)
  • Praktyczna znajomość SQL / programowanie, doświadczenie z bazami danych
  • Wymagane narzędzia: SVN / GIT /, JIRA, Adobe Suite Continuous Integration (Bamboo)
  • Praktyczna umiejętność tworzenia i modyfikowania warstwy frontendowej, przygotowania responsywnego projektu w oparciu o HTML5, CSS3 oraz frameworki takie jak Angular, jQueryUI, Modernizer, Twitter Bootstrap

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Elastyczne formy współpracy
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)

Wynagrodzenie

Od 20000 do 30000 PLN

Dlaczego warto z nami pracować?

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci