Zobacz więcej ofert pracy

Fryzjer

PURE HEALTH AND FITNESS
dolnośląskie, Lubin
praca stacjonarna
4811 dni temu

Pure Health and Fitness oferuje szeroki zakres najnowocześniejszego sprzętu Cardio (wbudowany ekran telewizyjny), dwie sale treningowe. Zapewniamy również wielofunkcyjny sprzęt siłowy przeznaczony do wszechstronnego treningu.

Fryzjer

Miejsce pracy: Lubin

Zadania:

Do klubu Pure  poszukujemy osoby na stanowisko Fryzjer / Stylista.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • udział w rozwoju nowej marki na polskim rynku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w zawodzie
  • znajomość aktualnych trendów w stylizacji włosów
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • kreatywność, miła osobowość
  • znajomość języka angielskiego