Zobacz więcej ofert pracy

Full-stack Developer (ADAS Visualization)

ZF Group
świętokrzyskie
praca stacjonarna
1732 dni temu

Lokalizacja: Łódź, woj. łódzkie

Staniesz się częścią łódzkiego zespołu programistów rozwijających narzędzia do weryfikacji działania systemów autonomicznej jazdy. Z efektów Twojej pracy będą korzystać kierowcy testowi aut prototypowych oraz zespoły testerów na całym świecie. Z naszych produktów korzystają producenci aut  wszystkich segmentów dostępnych na rynku.

Twoje zadania:
  • Tworzenie nowych modułów oprogramowania do rejestrowania, wizualizacji i przetwarzania danych pomiarowych dla systemów ADAS;
  • Tworzenie graficznych interfejsów użytkownika oraz wizualizacje 2D i 3D;
  • Wykorzystanie najnowszych technologii i narzędzi webowych dostępnych na rynku Autonomous Driving;
  • Współpraca z zespołami z Polski, Niemiec oraz USA.
Kogo szukamy:

Jeśli znasz zagadnienia programowania webowego lub obiektowego, tworzenia interfejsów użytkownika, tworzenia wizualizacji lub przetwarzania obrazu to staniesz się ważną częścią naszego zespołu!

Wymagania:
  • Doświadczenie w technologiach webowych: JavaScript, TypeScript, React, CSS, JSON;
  • Podstawowa znajomość dodatkowego języka OOP: C#, C++, Java lub Python;
  • Doświadczenie w tworzeniu graficznych interfejsów użytkownika: React lub Angular;
  • Doświadczenie w implementacji Web Services (REST/SOAP);
  • Dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w TDD i pisaniu unit testów;
  • Znajomość zagadnień architektury Message Driven (Kafka, RabbitMQ);
  • Doświadczenie w posługiwaniu się bazami danych NoSQL;
  • Doświadczenie w pracy zwinnej;
  • Umiejętność obsługi systemów kontroli wersji i systemu Jira;
  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy i dzieleniu się nią z innymi.
Oferujemy:
  • Pracę zdalną oraz elastyczne godziny rozpoczynania pracy;
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Łodzi;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę MyBenefit oraz rozbudowany pakiet socjalny;
  • Szkolenia techniczne, językowe, techniki jazdy samochodem oraz rozwijające umiejętności miękkie;
  • Możliwość podróży służbowych do innych jednostek ZF na całym świecie;
  • Pizza day, świeże owoce dostarczane do biura, chillout room.