Praca.pl Praca Lubelskie Front-end/Back-end developer Lubelskie
Full-stack Developer (ADAS Visualization)

ZF Group
lubelskie
praca stacjonarna
1645 dni temu

Lokalizacja: Łódź, woj. łódzkie

W ZF grupa ADAS SW Infrastructure jest odpowiedzialna za tworzenie i wdrażanie rozwiązań zapewniających najwyższą jakość naszych systemów jazdy autonomicznej. Nasza misja to zapewnienie, że samochody są testowane i diagnozowane we właściwy sposób, a nasz monitoring systemów ADAS pozwala na ciągłe polepszanie produktów ZF.
Jako Developer w ADAS SW Infrastructure będziesz tworzył narzędzia  wykorzystywane przez inżynierów na całym świecie w celu symulacji i monitoringu zachowania topowych technologii w dziedzinie jazdy autonomicznej, dla najważniejszych producentów samochodów. Będziesz uczestniczył zarówno   w tworzeniu backendu, jak i frontendu w kooperacji z projekt managerem, inżynierami oprogramowania, inżynierami testowania, inżynierami algorytmów, inżynierami walidacji samochodów oraz analitykami danych.

Twoje zadania:
  • Współpraca w tworzeniu oprogramowania, którego celem jest umożliwienie dokładnego oraz wydajnego testowania oraz badania wydajności naszych systemów jazdy autonomicznej;
  • Tworzenie i ciągłe polepszanie naszej platformy do badania systemów ADAS;
  • Współpraca przy wdrażaniu naszych rozwiązań na środowisko produkcyjne;
  • Uczestnictwo w projektowaniu i tworzeniu nowych rozwiązań;
  • Debugowanie środowiska w celu wyszukiwania przyczyn problemów;
  • Skalowanie i dbałość o wydajność rozwiązań opartych o Big Data.
Wymagania:
  • 2+ lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania;
  • Doświadczenie z nowoczesnymi frameworkami JavaScript (React, Angular 2+, NestJS);
  • Doświadczenie w implementacji Web Services (REST);
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Mocna znajomość i zrozumienie fundamentów oraz zasad Object Oriented Programming;
  • Doświadczenie w budowaniu rozwiązań skalowalnych oraz praktyczna znajomość fundamentów architektury oprogramowania;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne oraz kooperacyjne.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych NoSQL;
  • Doświadczenie w generowaniu grafiki trójwymiarowej;
  • Znajomość zasad tworzenia nowoczesnych interfejsów użytkownika;
  • Doświadczenie w pracy zespołowej/zwinnej (Scrum/Kanban/Lean itd.);
  • Doświadczenie w TDD.
Oferujemy:
  • Pracę zdalną oraz elastyczne godziny rozpoczynania pracy;
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Łodzi;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę MyBenefit oraz rozbudowany pakiet socjalny;
  • Szkolenia techniczne, językowe, techniki jazdy samochodem oraz rozwijające umiejętności miękkie;
  • Możliwość podróży służbowych do innych jednostek ZF na całym świecie;
  • Pizza day, świeże owoce dostarczane do biura, chillout room.