Praca.pl Praca Lubelskie Front-end/Back-end developer Lubelskie
Full-stack Developer (Zend Framework 3)

IT CONNECT Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
1863 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Full-stack Developer
(Zend Framework 3)

Miejsce pracy: Lublin
Nr Ref.: 1110

Zadania:
  • Współpraca z zespołem w zakresie tworzenia i rozwijania nowoczesnych rozwiązań webowych.
  • Dbanie o odpowiednią jakość oprogramowania, bezpieczeństwo i skalowalność.
Wymagania:
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Zdolności organizacyjne i kierowanie się zdrowym rozsądkiem,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

Wymagane umiejętności techniczne:

  • PHP 7
  • MySQL
  • HTML, CSS, SASS/LESS, JavaScript
  • Git
  • Composer
  • NPM
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Język angielski - minimum bierna komunikacja/czytanie dokumentacji
  • Mile widziane doświadczenie z Zend Framework
  • Znajomość systemów Linux będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 8500 - 12500 PLN
  • Tryb pracy wg preferencji: pracę w biurze w Warszawie, pracę zdalną bądź tryb mieszany
  • Elastyczne godziny pracy
  • Partnerską atmosferę
  • Szkolenia, zdobywanie nowych kompetencji
  • Pakiet medyczny
  • Forma zatrudnienia: współpraca B2B lub etat

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”