Zobacz więcej ofert pracy

Geodeta

Polservice Geo Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
rekrutacja online
1031 dni temu

Ogłoszenie numer: 4733736, z dnia 2021-06-02

Firma Polservice Geo Sp. z o.o. lider na rynku usług geodezyjnych  poszukuje kandydata na stanowisko:

Geodeta

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • prowadzenie prac związanych z obsługą geodezyjna budowy,
  • obsługiwanie instrumentów pomiarowych,
  • przygotowywanie opracowań kameralnych,
  • opracowywanie dokumentacji geodezyjnej.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów do wspomagania projektowania np. AutoCad oraz programów geodezyjnych,
  • dyspozycyjność i samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia geodezyjne będą dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dużej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pakiet prywatnej opieki zdrowotnej LuxMed,
  • karta MultiSport,
  • możliwość udziału w dużych projektach,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • unormowany czas pracy,
  • zapewniamy zakwaterowanie w delegacji.