Zobacz więcej ofert pracy

Glazurnik

Danwood S.A.
wielkopolskie
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
948 dni temu

DANWOOD S.A. jeden z największych producentów domów jednorodzinnych o konstrukcji drewnianej na rynku, poszukuje pracowników do pracy na budowach za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania).

Glazurnik
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
  • układanie płytek – glazura, terakota, gres,
  • fugowanie i silikonowanie,
  • wykonywanie izolacji przeciwwilgociowej,
  • montaż wanny, kabiny prysznicowej.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B- mile widziane,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:

Pewność i bezpieczeństwo:

  • umowa o pracę,
  • ubezpieczenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie- nawet 500 zł dziennie na rękę,
  • terminowa wypłata wynagrodzenia,
  • brak sezonowości budów (budujemy przez cały rok),
  • stabilne zatrudnienie,
  • odpowiedzialność prawna pracodawcy na wszystkich rynkach,
  • dodatkowe benefity (ZFŚS, zwrot podatku niemieckiego, zasiłek rodzinny w Niemczech).

Dobre warunki pracy na budowie:

  • zapewniamy zakwaterowanie,
  • zapewniamy transport,
  • zjazdy między budowami odbywają się co 4-8 tygodni na min. 1 tydzień,
  • dbamy o bezpieczeństwo na budowie,
  • zapewniamy komfortową odzież roboczą oraz nowoczesne narzędzia.

Perfekcyjna organizacja pracy:

  • gwarantujemy dobrze zaplanowaną pracę na budowie (brak przestojów, nie czekasz na materiały i narzędzia, praca odbywa się zgodnie z harmonogramem prac budowlanych),
  • w planie pracy uwzględniamy indywidualne potrzeby naszych pracowników (sytuację rodzinną, wyjazdy na wakacje, sytuacje losowe, potrzebę zmiany miejsca pracy),
  • dbamy o równowagę między pracą zawodową a życiem rodzinnym naszych pracowników.