Główna Księgowa / Główny Księgowy

Resteks Dom Sp z o.o.

Tczew

49 dni temu

Ogłoszenie numer: 3534448, z dnia 2020-08-06

Miejsce pracy: pomorskie / Tczew

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • analiza dokumentów finansowych i deklaracji podatkowych,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT),
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach.

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość lub pokrewne,
  • bardzo dobra znajomość przepisów o rachunkowości i prawie podatkowym,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • sprawna obsługa programów księgowych,
  • terminowość, systematyczność, dokładność.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bardzo dobre warunki pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Poznaj stanowisko: Główny Księgowy
Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Praca Główny Księgowy