Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Inżynier - Oddział EC

Ciech Soda Polska S.A.

Inowrocław

97 dni temu

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce.
Obecnie dla spółki CIECH Soda PolskaS.A poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Inowrocław

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, praca w systemie 1-zmianowym
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie energetyki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość i sprawne posługiwanie się pakietem Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Orientacja na rezultaty, otwartość na wyzwania, zaangażowanie, proaktywność
Twoje zadania:
  • Zarządzanie ruchem Instalacji EC
  • Identyfikacja procesów wymagających usprawnienia
  • Zarządzanie procesami ciągłego doskonalenia w zakresie wytwarzania energii elektrycznej i ciepła oraz jego dystrybucji
Aplikacja powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 NR 101 poz. 926 z późn. zm). Zostałem/am poinformowany/a, że CIECH S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólna 62, staje się administratorem danych osobowych, podanych w trakcie rejestracji w bazie kandydatów do pracy CIECH S.A., utworzonej doraźnie na potrzeby obecnego procesu rekrutacji i usuwanej niezwłocznie po zakończeniu tego procesu. Kandydatowi do pracy w CIECH S.A. przysługują uprawnienia do: poprawiania danych osobowych, podanych w trakcie procesu rejestracji, uzyskania treści przetwarzanych danych na jego temat oraz żądania zakończenia świadczenia ww. usług przez CIECH S.A. i usunięcia danych osobowych.

Poznaj stanowisko: Energetyk

Energetyk, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest specjalistą w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania różnorodnych rodzajów energii. W zależności od tegoż rodzaju wyróżnia się termoenergetyków, wyspecjalizowanych w energii cieplnej, hydroenergetyków zajmujących się energią wodną, aeroenergetyków (energia pozyskiwana przy pomocy wiatru), energetyków jądrowych, oraz najczęściej ...
Energetyk Praca Energetyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (640)
Wałbrzych (47)
Legnica (54)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (760)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1660)
Radom (73)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (24)