Główny Specjalista ds. Sprawozdawczości

Orange Polska S.A.

Lublin

11 dni temu

Team Lublin

Centrum Operacji Księgowych

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • bieżące ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z powierzonym zakresem
  • przygotowywanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych
  • wprowadzanie do systemów i uzgadnianie danych raportowych zgodnie z wytycznymi Grupy Orange
  • przygotowywanie raportów i not na potrzeby sprawozdania skonsolidowanego
  • prowadzenie rozliczeń z organami skarbowymi: przygotowywanie deklaracji podatkowych, dokumentacji podatkowej oraz wyjaśnień na potrzeby postępowań kontrolnych
  • pełnienie funkcji SPOC (Single Point of Contact) dla przedstawicieli Spółki, audytora finansowego, organów podatkowych i jednostek administracji publicznej
  • koordynacja procesu audytu finansowego Spółki
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • znasz polskie i międzynarodowe przepisy o rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
  • posiadasz wiedzę, umiejętności i doświadczenia w zakresie ewidencji zdarzeń gospodarczych
  • potrafisz przygotowywać i analizować sprawozdania finansowe, zgodnie z wymogami Ustawy o Rachunkowości lub Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości
  • posiadasz aktualną wiedzę w zakresie prawa podatkowego ze szczególnym uwzględnieniem ustaw: o podatku dochodowym od osób prawnych, o podatku od towarów i usług, ordynacja podatkowa
  • masz uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • biegle znasz pakiet MS Office, w szczególności Excel (makra, tabele przestawne)
  • znasz język angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • praktyczna znajomość funkcjonalności systemu f/k Microsoft Dynamics (DAX) będzie dodatkowym atutem
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Internet i telefon bez limitu
  • Kartę sportową bez limitów
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły