Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
GŁÓWNY TECHNOLOG

Mysław Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5946 dni temu

Ogłoszenie numer: 41733, z dnia 2008-03-04

Firma z przyszłością, należąca do spółki giełdowej Beef - San STAWIAMY NA LUDZI KREATYWNYCH W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • podejmowanie działań mających na celu optymalizację produkcji
  • wdrażanie nowych linii technologicznych lub modyfikacji już istniejących (bezpośrednia współpraca z szefami linii produkcyjnych)
  • opracowywanie receptur nowych produktów oraz modernizacja i ulepszanie receptur istniejących
  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej i specyfikacji nowych i zmodernizowanych produktów z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych
  • Wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe – mile widziane wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Kreatywność
  • Zdolności analityczne
  • Oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • samodzielne stanowisko pracy