Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Hotelu

    Mercure Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twoja misja Odpowiedzialny/na będziesz za działalność operacyjną hotelu w celu osiągnięcia założonych wyników ekonomiczno-finansowych oraz jakościowych. Będziesz liderem dla doświadczonego, wieloosobowego i kompetentnego zespołu, będąc wzorem do naśladowania, który zainspiruje...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Dyrektor Hotelu Mazowieckie
Gospodarz Obiektu – pensjonat

Klient portalu Praca.pl
mazowieckie, Żabia Wola
praca stacjonarna
1180 dni temu

Ogłoszenie numer: 4203354, z dnia 2021-02-15

Do nowo otwartego pensjonatu otoczonego parkiem, w odległości 30 km pod Warszawą (w stronę Katowic) poszukujemy gospodarza obiektu, który kompleksowo zajmie się tworzeniem koncepcji sprzedażowej i organizacją.

Miejsce pracy: mazowieckie, Żabia Wola

Opis stanowiska

  • stały nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem obiektu
  • dbałość o ład i porządek na terenie obiektu
  • budowanie oferty sprzedażowej i pozyskiwanie nowych klientów
  • sporządzanie sprawozdań z bieżącej pracy dla właściciela
  • organizacja i ustalenia dotyczące konferencji, eventów, imprez okolicznościowych oraz nadzór nad ich przebiegiem

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarsko-gastronomicznej
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i solidność
  • prawo jazdy Kat B
  • elastyczność i dyspozycyjność (praca w weekendy)

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowym obiekcie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość zamieszkania na miejscu
  • umowa o pracę/ kontrakt B2B
  • pakiet narzędzi do wykonywania obowiązków