Grafik Komputerowy

Litex Service Sp.z.o.o.

Ostrów Wielkopolski

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2736365, z dnia 2019-11-12

Grupa Kapitałowa Lubawa to koncern produkcyjno-usługowy, obejmujący dynamicznie rozwijające się spółki, wśród których podmiotem dominującym jest notowana na GPW Lubawa S.A. Główną osią działalności Grupy jest wytwarzanie, przetwórstwo i sprzedaż wyrobów z tkanin i dzianin oferowanych klientom publicznym oraz biznesowym. Portfolio produktowe Grupy to: materiały tekstylne, wyroby dla służb mundurowych, tekstylne nośniki reklamowe, parasole ogrodowe, markizy, namioty i wiele innych.

 

Nasza organizacja dynamicznie się rozwija, dlatego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Grafik Komputerowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski

 

Opis stanowiska

 • projektowanie materiałów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej,
 • projektowanie graficzne stron internetowych i e-commerce,
 • przygotowanie materiałów do druku lub publikacji w sieci,
 • sprawna współpraca z copywriterem oraz key account managerami,
 • realizacja spójnego wizerunku, zgodnego z zasadami identyfikacji wizualnej firmy.

Wymagania

Oczekujemy:

 • doświadczenia w pracy z Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDraw (mile widziana znajomość Adobe XD, Adobe Lightroom),
 • doświadczenia w pracy z pakietem MS Office,
 • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
 • kreatywności, dokładności i staranności w wykonywaniu zadań,
 • zmysłu estetycznego i technicznego,
 • znajomości obecnych trendów w komunikacji graficznej,
 • znajomości zasad typografii,
 • mile będzie widziane zainteresowanie branżą reklamową, fotografią produktowa, oraz pasja związana z projektowaniem graficznym.

Oferujemy

 • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • umowę o pracę - po okresie próbnym stałe zatrudnienie,
 • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
 • niezbędne narzędzia pracy,
 • udział w kreatywnych projektach i możliwość zdobycia doświadczenia w różnych branżach produktowych,
 • przyjazną atmosferę w środowisku pracy.


CV proszę o przesłanie za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ"

lub dostarczyć osobiście do siedziby:
ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski.

 

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

 

Prosimy o zawarcie w CV jednej z dwóch poniższych zgód na przetwarzanie danych osobowych:

 

a) Dla bieżącego procesu rekrutacji

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji bieżącego procesu rekrutacji przez Litex Service Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 

b) Dla bieżącego i przyszłych procesów rekrutacji


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji bieżącego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Litex Service Sp. z o.o zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 

Klauzula informacyjna

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

informuję, iż;

 

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Litex Service Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, wpisaną do rejestru Przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000150851, NIP 6220006775, o kapitale zakładowym 100 500,00 zł,

 

2) Jako administrator danych osobowych odpowiadamy za wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w sposób bezpieczny oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@litexservice.pl

 

4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej lub aktualnej i przyszłych rekrutacji w zależności od udzielonej zgody na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – rekrutacji

 

5) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez inne podmioty z Grupy Kapitałowej LUBAWA w celach związanych z realizacją procesów rekrutacji;

 

6) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z bieżącą i przyszłymi rekrutacjami oraz do zakończenia bieżącej rekrutacji w przypadku wyrażenia zgody dotyczącej tylko bieżącej rekrutacji, przy czym w przypadku wniesienia sprzeciwu dla przetwarzania danych osobowych, aż do momentu wniesienia sprzeciwu, który został uwzględniony w trybie określony w pkt.8.

 

7) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez wysłanie informacji pisemnej na adres Przedsiębiorstwa Administratora bądź e-mail Inspektora Danych Osobowych podany w pkt.3

 

8) niezależnie od postanowień pkt. 7 przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, których podstawą nie jest Państwa zgoda, umowa czy przepis prawa. Wobec danych przetwarzanych na innej podstawie prawnej niż wskazana w zdaniu pierwszym możecie Państwo złożyć sprzeciw na adres Przedsiębiorstwa Administratora bądź e-mail Inspektora Danych Osobowych podany w pkt.2 W przypadku złożenia sprzeciwu po rozpatrzeniu Państwa wniosku nie będzie możliwe przetwarzanie przez Administratora danych osobowych objętych sprzeciwem, chyba, że wykażemy iż istnieją ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec Państwa interesów, praw i wolności lub istnieją podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

 

9) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli uważacie, iż przetwarzanie danych osobowych przez administratora odbywa się z naruszeniem przepisów prawa.


10) podanie danych osobowych wymaganych przez przepisy prawa jest obligatoryjne, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Litex Service Sp. z o.o

Litex Group to w skrócie:
- ponad 1200 pracowników,
- 250 000 m2 powierzchni,
- blisko 20 lat doświadczenia,
- wiedza i nowoczesne technologie,
- cały proces produkcji kompleksowo realizowany przez 1 firmę

Poznaj stanowisko: Grafik 
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik