Zobacz więcej ofert pracy

Graphic Designer

Xann Internet Solutions
śląskie
praca stacjonarna
3747 dni temu

Ogłoszenie numer: 376045, z dnia 2014-02-04

Xann Internet Solutions to dynamicznie rozwijający się zespół młodych specjalistów z dziedziny marketingu internetowego. Profesjonalizm i doświadczenie, które posiadamy, służą kreowaniu nowoczesnego wizerunku internetowego naszych klientów. Specjalnością Xann Internet Solutions jest pozycjonowanie, optymalizacja oraz tworzenie stron i e-sklepów www z panelem administracyjnym CMS, oraz e-marketing związany z tymi produktami.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie projektów graficznych zgodnych z wymaganiami klienta (praca z Briefem);
  • Tworzenie interfejsów użytkownika w oparciu o technologie internetowe;
  • Projektowanie layoutów stron i sklepów internetowych z uwzględnieniem funkcjonalności CMS;
  • Tworzenie elementów graficznych na potrzeby reklamowe.

Wymagania

  • Umiejętność projektowania funkcjonalnych stron www oraz portali internetowych zgodnie z aktualnymi trendami;
  • Zmysł estetyczny;
  • Kreatywność i innowacyjność;
  • Praktyczna znajomość Adobe Photoshop;
  • Samodzielność;
  • Rzetelność i terminowość w realizacji zadań;

Mile widziane:

  • Znajomość XHTML/HTML5 CSS/CSS3;
  • Umiejętność cięcia grafiki do HTML;
  • Znajomość DTP (przygotowanie do druku);
  • Znajomość programu Corel Draw.

Oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia (ewentualnie uzależnione od lokalizacji i rodzaju pracy);
  • Pracę na samodzielnym stanowisku w młodym, dynamicznym zespole;
  • Stacja robocza z dwoma 22 calowymi monitorami, Adobe Photoshop CS4;
  • Możliwość rozwoju oraz uczestnictwo w różnorodnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.