Zobacz więcej ofert pracy

HANDLOWCA

STEELPRESS Sp. z o.o.
wielkopolskie, Luboń
praca stacjonarna
6292 dni temu

Ogłoszenie numer: 27061, z dnia 2007-03-06

Nowoczesne, prężnie rozwijające się polskie przedsiębiorstwo z 40-letnia tradycją, ugruntowaną pozycją; czołowy krajowy producent części i akcesoriów do przyczep bagażowych, lider na rynku europejskim, o zasięgu działania na skalę światową, poszukuje:

HANDLOWCA

Miejsce pracy: wielkopolskie, Luboń

Opis stanowiska

Sprzedaż części i akcesoriów do przyczep, opieka nad stałymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie właściwych relacji z kontrahentami,.

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne (możliwość zatrudnienia studenta studiów zaocznych) - biegła znajomość języka angielskiego - dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego - prawo jazdy kat. B z doświadczeniem - dyspozycyjność, komunikatywność

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie - możliwość zdobycia cennych doświadczeń