Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Handlowiec Zabawki

Camry
świętokrzyskie
praca stacjonarna
5226 dni temu

Ogłoszenie numer: 88429, z dnia 2010-01-22

Camry

Camry jest importerem sprzetu AGD, elektroniki i od niedawna zabawek. Firma zajmuje się handlem od 19 lat i zatrudnia kilkunastu pracowników. Od 7 lat jest importerem produktów z własnym logo. Nasze produkty prezentujemy na stronie www.camryhome.eu

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Budowanie działu sprzedaży nowej marki zabawek CAMRY TOYS w Polsce i UE.
  • Zwiększenie sprzedaży poprzez internet.
  • Zwiększenie sprzedaży w tradycyjnych sieciach sklepów.
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie kontaktów handlowych z klientami.
  • Wybieranie i wprowadzanie nowych produktów.
  • Jest to praca dla osób dobrze znających rynek zabawek, potrafiacych realizować rozwój sprzedaży i kreować nową markę zabawek.
  • Możliwość pracy w miejscu zamieszkania.

Wymagania

  • Dobra znajomość rynku zabawek i możliwość szybkiego zbudowania rynku dla nowej marki CAMRY.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie prowizyjne,
  • Mozliwy: etat, umowa lub samozatrudnienie.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 5000 PLN