Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

ZPP Pasmanta S.A.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5072 dni temu

Ogłoszenie numer: 103771, z dnia 2010-06-29

Producent akcesoriów do obuwia poszukuje osoby na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: HPK/06

Opis stanowiska

Czekamy na zgłoszenia od pracowitych i ambitnych osób, mających doświadczenie w handlu detalicznym, czerpiących satysfakcję z sukcesów, potrafiących identyfikować się z firmą.
Praca na terenie województw: wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego.

Wymagania

  • Oczekiwane doświadczenie na stanowisku PH, zarówno w sieciach, jak i w detalu
  • Preferowane miejsce zamieszkania: Wrocław,ewentualnie na granicy województw
  • Umiejętne organizowanie pracy na samodzielnym stanowisku
  • Realizowanie planów sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Obsługa i utrzymywanie wzorowych relacji z klientami
  • Poszerzanie rynku poprzez zdobywanie nowych klientów
  • Terminowe i rzetelne raportowanie
  • Monitorowanie i analizowanie rynku wg standardu określonego przez firmę

Oferujemy

  • Wynagrodzenie Handlowca złożone będzie z części stałej oraz wysokiej prowizji
  • Handlowiec otrzyma odpowiednie przeszkolenie, właściwe i bieżące wsparcie oraz niezbędne narzędzia
  • Forma zatrudnienia - umowa o pracę (3-miesięczny okres próbny)