Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Handlowiec

Drops Print Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

23 dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży GSM. Pracodawcą o ugruntowanej pozycji na rynku. Do swojego zespołu sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy, gotowych rozwijać się zawodowo w stabilnym i profesjonalnym zespole.

Handlowiec
Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu i na podobnym stanowisku w branży art. GSM lub FMCG,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych, Prawo jazdy B.
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista,
  • Znajomość obsługi Pakietu Ms Office,
  • Kreatywność, zaangażowanie i nietuzinkowe podejście do pracy.

Obowiązki:

  • Reprezentowanie firmy w swoim regionie i dbanie o jej wizerunek, Stały kontakt i budowanie relacji biznesowych z klientami,
  • Realizacja planów sprzedaży do określonych grup docelowych oraz utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z Klientami w powierzonym obszarze,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i rozwój sieci sprzedaży,
  • Monitorowanie płatności.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne formy zatrudnienia,
  • Sam. służbowy, laptop, tel. komórkowy,
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole,
  • Wsparcie marketingowe i techniczne,
  • Wynagrodzenie: pensja + system motywacyjny / prowizyjny/ uzależniony od wyników sprzedaży.

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec