Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Handlowiec

Handlowiec

Proxim Sp.z.o.o
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
5283 dni temu

Ogłoszenie numer: 81337, z dnia 2009-11-24

Firma zajmująca się sprzedażą wiodących marek dekoracji ściennych Oikos, Benjamin Moore, poszukuje osób do pracy na stanowisku handlowiec, kierowca oraz osobę do obsługi serwisu www. Praca na terenie województwa lubelskiego.

Handlowiec

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów.
  • Utrzymywanie kontaktów z architektami i dekoratorami wnętrz.
  • Doradztwo techniczne.
  • Przygotowanie ofert handlowych.
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych.
  • Wdrażanie własnych pomysłów.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Prawo jazdy kat. B z praktyką.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Komunikatywność, samodzielność, kreatywność.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie lub własna działalność gosp.
  • Narzędzia niezbędne do pracy ( samochód służbowy, telefon komórkowy ).
  • Stałe wynagrodzenie + wynagrodzenie uzależnione od wielkości sprzedaży ( system prowizyjny ).

Wynagrodzenie

Od 2000 do 30000 PLN