Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

HR Manager - HR Business Partner

Recruit.pl

Bielsko-Biała, Cieszyn

154 dni temu

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa.

Naszym Klientem jest producent wysokiej jakości urządzeń technicznych, z branży mechaniki precyzyjnej i elektroniki, który w związku z rozwojem działalności na terenie Polski poszukuje osoby na stanowisko HR Business Partner. Szukamy osoby z pasją i siłą, która potrafi motywować i służyć przykładem i pomocą pracownikom i współpracownikom.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Cieszyn
Nr ref.: HRP/BN/01/2018
Zadania:
  • Koordynowanie i prowadzenie procesów rekrutacji, szkoleniowych oraz innych z obszaru rozwojowego HR – ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki związanej z zakładem produkcyjnym średniej wielkości.
  • Opracowywanie polityk ZZL w aspekcie zarządzania przez wartości, w tym w szczególności – pozyskiwania talentów, rozwoju potencjału, sukcesji, zarządzania zmianą
  • Wspieranie kadry managerskiej w zakresie HR i wyzwań ze szczególnym uwzględnieniem change management / zarządzania przez wartości
  • Coaching dla kadry średniego szczebla, wspieranie w bieżących problemach z zakresu HR / ZZL
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze HR w międzynarodowej firmie produkcyjnej o strukturze korporacyjnej
  • Doświadczenie w bezpośrednim koordynowaniu i prowadzeniu procesów rekrutacji, szkoleniowych oraz innych z obszaru rozwojowego HR
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i / lub niemieckiego
  • Umiejętność inicjowania oraz wdrażania zmian
  • Dobra znajomość Prawa Pracy
  • Motywacja do poszerzania własnych kompetencji
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz budowania relacji
  • Prawo jazdy B będzie mile widziane (zakład mieści się poza miastem)
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku, w dynamicznym zespole
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Narzędzia pracy
  • Profesjonalny system szkoleń

Poznaj

Recruit.pl

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa. W tym celu elastycznie łączymy wiedzę i doświadczenie z nowoczesnymi metodami psychologii, komunikacji interpersonalnej i zarządzania. Jesteśmy przygotowani do wszechstronnego szkolenia zespołów pracowników oraz indywidualnego kształtowania predyspozycji kierowniczych managerów. Dzięki umiejętności patrzenia na kadry z szerszej perspektywy dostrzegamy niuanse, znajdujemy rozwiązania i doradzamy Klientom metody, które można wdrożyć w każdym dziale HR.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Personalnych (HR Manager)

Kierownik ds. Personalnych to osoba, która nadzoruje, kontroluje i planuje wszystkie prace związane z zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja polityki personalnej, nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, przygotowanie danych i dokumentów niezbędnych w naliczaniu płac oraz nadzór nad ...
Kierownik ds. Personalnych (HR Manager) Praca Kierownik ds. Personalnych (HR Manager)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (694)
Wałbrzych (45)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (15)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (890)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1845)
Radom (59)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (19)