Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Informatyk/administrator sieci/ strony www do pracy w BIESZCZADACH

Agencja Turystyczno-Usługowa Bawdim
świętokrzyskie
praca stacjonarna
4974 dni temu

Ogłoszenie numer: 119135, z dnia 2010-10-19

Agencja Turystyczno Usługowa "BAWDIM" zajmuje się organizacją i realizacją wypoczynku dzieci i młodzieży, osób dorosłych - imprez integracyjnych, okolicznościowych, spotkań, szkoleń oraz konferencji.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Poszukujemy informatyka do pracy w ośrodku turystycznym w Bieszczadach z zakwaterowaniem. Wybrana przez nas osoba będzie odpowiedzialna za: - administrowanie serwerami linux - tworzenie stron www (grafik/programista)

Wymagania

- niezbędne umiejętności do wykonywania powierzonych zadań; - umiejętność pracy w zespole; - komunikatywność;

Oferujemy

- możliwość pracy przy tworzeniu ciekawych projektów; - możliwość rozwoju i samorealizacji; - elastyczny czas pracy; - atrakcyjne wynagrodzenie - przyjazną atmosferę w środowisku pracy - narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań; - możliwość zakwaterowania;