Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
INFORMATYK - PROGRAMISTA C# / ASP

Present-Service S.A.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5094 dni temu

Ogłoszenie numer: 102264, z dnia 2010-06-08

Firma z branży marketingu bezpośredniego zatrudni osobę z doświadczeniem zawodowym na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie systemów informatycznych.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość technologii C# / ASP
  • znajomość technologii internetowych, np. HTML, CSS, JavaScript
  • samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
  • sumienność i zaangażowanie

Oferujemy

  • urozmaiconą i ciekawą pracę przy różnych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie