Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
INFORMATYK - PROGRAMISTA

Present-Service S.A.
wielkopolskie, LUBOŃ
praca stacjonarna
5696 dni temu

Ogłoszenie numer: 50696, z dnia 2008-10-14

ul. Armii Poznań 2 62-030 Luboń www.present-service.pl Present-Service jest firmą z branży BTL. Specjalizujemy się w realizacji programów samplingowych, mailingowych, akcji promocyjnych, programów lojalnościowych, zajmujemy się tworzeniem i zarządzaniem konsumenckimi bazami danych. Obszarem naszej szczególnej aktywności i sukcesów są programy marketingu bezpośredniego adresowane do młodych rodzin z dziećmi (hospital sampling, prenatal sampling). Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, LUBOŃ

Opis stanowiska

    Jest to samodzielne stanowisko pracy w kilkuosobowym, zgranym zespole programistów. Do zadań nowej osoby należeć będzie praca nad różnymi projektami, zarówno samodzielnymi, jak i tworzonymi w zespole.

Wymagania

  • umiejętność programowania w ASP;
  • doświadczenie w zakresie obsługi AdServera;
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript, C#;
  • znajomość jednego z programów graficznych, np. Photoshop;
  • podstawowa znajomość programu Macromedia Flash;
  • znajomość języka angielskiego;
  • kreatywność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • urozmaiconą i ciekawą pracę przy różnych projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie.