Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inside Sales Executive

Logwin Poland Sp. z o.o.

Wojkowice (k. Wrocławia)

6 dni temu

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wojkowice (k. Wrocławia)
Zadania:
  • Bezpośredni kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem dla usług spedycji morsko-lotniczej – budowanie relacji,
  • Tworzenie i weryfikacja baz danych, wyszukiwanie potencjalnych klientów,
  • Aktywne wsparcie działu sprzedaży we wszystkich procesach,
  • Wsparcie obsługi obecnych klientów firmy z regionu Polski Zachodniej,
  • Rejestrowanie danych oraz raportowanie w systemie CRM,
  • Wsparcie akcji marketingowo-sprzedażowych.
Oczekiwania:
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów – must have,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • Gotowość do rozwijania kompetencji sprzedażowych,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Zaangażowanie w powierzane zadania, sumienność,
  • Zdolności organizacyjne, chęć podejmowania inicjatywy, proaktywna postawa.
Oferujemy:
  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia z zakresu spedycji oraz sprzedaży,
  • Sponsorowany pakiet medyczny z nieograniczonym dostępem do lekarzy opieki podstawowej oraz specjalistycznej,
  • Dostęp do Funduszu Świadczeń Socjalnych oferującego m.in. dopłatę do karty sportowej Multisport, dofinansowanie wypoczynku własnego i dzieci, bony z okazji świąt Bożego Narodzenia i inne,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań.

Poznaj stanowisko: Account Executive

Account Executive to stanowisko wywodzące się z branży reklamowej i dość trudne do dosłownego przetłumaczenia na język polski - obecnie utarło się już określenie „opiekun klienta”, po części definiujące zakres obowiązków osób obsadzanych na tym stanowisku. Account Executive współtworzy projekt kampanii reklamowych w oparciu o aktualne potrzeby klienta, opracowuje także prognozy przyszłych jego ...
Account Executive Praca Account Executive

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (601)
Wałbrzych (58)
Legnica (111)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (244)
Toruń (130)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (791)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (71)
Mazowieckie:
Warszawa (1912)
Radom (159)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (220)
Nysa (63)