Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Środzie Wlkp.
wielkopolskie, Środa Wielkopolska
praca stacjonarna
1209 dni temu
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Ogłoszenie o naborze Nr 72211

Warunki pracy

  • praca w siedzibie inspektoratu oraz poza siedzibą inspektoratu.

  • krajowe lub zagraniczne wyjazdy słuzbowe.

  • brak windy i toalety dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • kontroluje przemieszczanie, handel i obrót zwierzętami w kraju
  • kontroluje gospodarstwa, w zakresie bioasekuracji oraz dobrostanu.
  • kontroluje podmioty nadzorowane
  • nadzoruje badania monitoringowymi chorób zakaźnych zwierząt
  • kontroluje lekarzy weterynarii wynaczonych do badań monitoringowych zwierząt
  • sporządza harmonogram badań chorób zakaźnych zwierząt
  • sporządza sprawozdania z badań i kontroli
  • pobiera próby do badań laboratoryjnych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub inne wyższe powiązane z zakresem spraw należących do Inspekcji Weterynaryjnej
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii (dotyczy aplikacji lekarzy weterynarii)
  • Znajomość prawa weterynaryjnego
  • Prawo jazdy kat.B
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe