Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Aplikacji

EFEN Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

147 dni temu

Ogłoszenie numer: 2565198, z dnia 2019-07-17

Kim jesteśmy?

Obecnie cała grupa EFEN zatrudnia ponad 200 pracowników. Asortyment produktów obejmuje rozłączniki bezpiecznikowe, rozłączniki bezpiecznikowe listwowe, bezpieczniki niskiego napięcia różnych charakterystyk spełniających narodowe i międzynarodowe normy, bezpieczniki średniego napięcia, rozłączniki izolacyjne, przekładniki prądowe niskich napięć oraz komponenty dla telekomunikacji.

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

  • wsparcie techniczne klientów firmy (branża elektryczna)
  • kompleksowa obsługa bieżących zagadnień technicznych związanych z produktami firmy
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji wewnętrznych i zewnętrznych
  • budowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe energetyka / elektryka
  • doświadczenie w dziale technicznym
  • biegła znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • umiejętność czytania SIWZ w przetargach publicznych
  • umiejętność czytania i interpretowania norm branżowych
  • poprawne posługiwanie się j. polskim ( w mowie i piśmie)
  • łatwość w przyswajaniu dużej ilości wiedzy
  • dobra organizacja czasu pracy, systematyczność, skrupulatność, terminowość
  • umiejętność pracy w zespole ludzi
  • prawo jazdy kat. B (gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych)
  • pozytywne podejście do życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego  w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w zespole profesjonalistów i możliwość rozwijania się pod okiem doświadczonych kierowników
  • atrakcyjny system wynagradzania (system premiowy, dodatkowe benefity pracownicze sportowe i kulturalne, dofinansowanie nauki języków oraz system profesjonalnych szkoleń)
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Aplikacji
Specjalista ds. Aplikacji to osoba, która odpowiada za zapewnianie wsparcia technicznego, utrzymanie i rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami internetowymi (element oprogramowania użytkowego, które jest podkategorią oprogramowania). Do głównych obowiązków pracownika należy, m.in.: utrzymywanie i nadzór nad aktualnie działającymi instalacjami, rozwój funkcjonalności aplikacji, ...