Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Automatyk

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski

5 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach.
Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Krakowie jest jednym
z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług
z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Rozwój i analiza programów pod kątem optymalizacji
  • Programowanie sterowników PLC
  • Programowanie systemów SCADA i paneli HMI
  • Utrzymanie systemów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Mechatronika)
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze programowania sterowników PLC
  • Umiejętność programowanie sterowników PLC, systemów SCADA i paneli HMI
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej lub logistyczno-transportowej
OFERUJEMY
  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP lub B2B)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport

Poznaj

«Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!» Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami: • Intitek for Industry : transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (791)
Wałbrzych (47)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (269)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2249)
Radom (173)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (74)