Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Jakości Dostawców

ANTAL SP. Z O.O.

Lublin

10 dni temu

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji (firma FMCG z branży spożywczej), zlokalizowanej w Nowym Dworze Mazowieckim, poszukujemy obecnie

Miejsce pracy: Lublin
Zakres obowiązków:
  • Zapewnieni jakości dostaw komponentów od dostawców zgodnie z wymaganiami,
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji jakościowej dla komponentów,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie jakości,
  • Prowadzenie procesu reklamacji związanego z komponentami dostawców,
  • Poprawa wewnętrznych procesów związanych z zapewnieniem jakości komponentów i obsługi reklamacji,
  • Inicjowanie oraz zarządzanie działaniami mającymi na celu poprawę jakości części,
  • Współpraca z działem produkcji oraz działami wspomagającymi,
  • Raportowanie błędów, przygotowywanie analiz i definiowane działań,
  • Nadzorowanie i egzekwowanie działań zapobiegawczych oraz naprawczych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane inżynierskie,
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość standardów jakościowych przemysłu motoryzacyjnego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Otwartość na wyjazdy służbowe,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Bogaty system benefitów pozapłacowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Jakości

Inżynier ds. Jakości jest to osoba, która odpowiada za zapewnienie odpowiednich standardów jakości danego produktu. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik - zapewnienia jakości, kontrola jakości komponentów procesu wytwarzania oraz gotowych produktów, analizowanie ...
Inżynier ds. Jakości Praca Inżynier ds. Jakości

Aplikujesz na ogłoszenie