Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inżynier Oprogramowania ITSM

MWT Solutions sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5618 dni temu

Ogłoszenie numer: 55650, z dnia 2009-01-27

od 1998r. jest dystrybutorem rozwiązań do zarządzania infrastrukturą IT (ITSM), narzędzi zarządzania ciągłością działania przedsiębiorstw (BCP) i zarządzania ryzykiem (ERM). W naszym portfolio znajdują się produkty takich marek, jak ManageEngine, SunGard Strohl Systems, Chase Cooper czy ZOHO – liderów w poszczególnych segmentach rynku. Naszymi klientami są m.in. firmy z branży finansowej, energetycznej, zakłady produkcyjne oraz urzędy centralne i samorządowe.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: ITSM/03/09

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
  • wsparcie techniczne dla wdrożonych rozwiązań oprogramowania;
  • wsparcie inżynierskie zespołu konsultantów / handlowców w zakresie wdrażania systemów oprogramowania ITSM;
  • przygotowywanie propozycji rozwiązań ITSM dla klientów / konsultantów w oparciu o oferowane produkty;
  • współpraca z działem rozwoju oprogramowania producentów;
  • prowadzenie szkoleń i wdrożeń oprogramowania ITSM;
  • Wymagania

  • znajomość środowiska Java/JBOSS/MySQL/MS SQL na poziomie administracyjnym,
  • znajomość środowiska Linux/Windows Server na poziomie administracyjnym,
  • znajomość języka SQL na poziomie umożliwiającym tworzenie zapytań do bazy danych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację i tłumaczenie dokumentacji technicznej,
  • praktyczna znajomość oprogramowania z obszarów servicedesk, data center, network management, applications management,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość normy ISO 20000 lub biblioteki ITIL będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • dostęp do najnowszych technologii i wiedzy z obszaru ITSM,
  • motywujące wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i tempa rozwoju,
  • pracę w zespole profesjonalistów zmotywowanych na rozwój,
  • duże możliwości rozwoju i kształtowania własnych zarobków,
  • szkolenia
  • Wynagrodzenie

    Od 4000 PLN