Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Optyki w Dziale R&D

Moltton Poland
dolnośląskie
praca stacjonarna
1864 dni temu

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego
z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie systemów optyki zgodnie z wymaganiami klienta,
  • Rozwój produktu w zakresie optyki w poszczególnych fazach projektu (wykonalność, konstrukcja, walidacja, uruchomienie produkcji),
  • Opracowywanie i ulepszanie metodologii projektowania optyki,
  • Udział i/lub zarządzanie rozwojem nowych technologii w zakresie optyki,
  • Tworzenie i proponowanie nowych i innowacyjnych rozwiązań technicznych mających na celu zwiększenie konkurencyjności i atrakcyjności produktu,
  • Weryfikacja zgodności modeli i próbek ze specyfikacją klienta.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne  (inżynieria optyczna lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży optycznej (najlepiej w motoryzacji)
  • Znajomość programów do projektowania w środowisku 3D
  • Znajomość oprogramowania do projektowania i symulacji układów optycznych i oświetleniowych
  • Doświadczenie z optyką bezobrazową i fotometrycznymi systemami pomiarowymi będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
Nasz Klient oferuje:
  • Możliwość pracy i rozwoju w nowotworzonym Centrum R&D;
  • Udział w międzynarodowy programie szkoleniowym;
  • Możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte na kompetencjach i doświadczeniu;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie stałej umowy;
  • Pakiet atrakcyjnych korzyści;
  • Dostęp do narzędzi, systemów i metodologii stosowanych zgodnie z najwyższymi standardami w przemyśle.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. DOŁĄCZ DO NAS

Abyśmy mogli się z tobą kontaktować w aplikacji prosimy zawrzeć jedną ze zgód do wyboru:

(obecna i przyszła rekrutacja)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Moltton Poland, ul. Francuska 35-37, 40-027 Katowice, w celu realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji i doradztwa personalnego. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Moltton Poland, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana

(tylko obecna rekrutacja)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Moltton Poland, ul. Francuska 35-37, 40-027 Katowice w celu realizacji wyłącznie aktualnego procesu rekrutacji i doradztwa personalnego. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Moltton Poland, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie procesem rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.

Obowiązek informacyjny

  1. Administratorem Danych jest Moltton Poland, z siedzibą w Katowicach (40-027), ul. Francuska 35-37,
  2. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych; Jeśli masz pytania lub chciałbyś cofnąć zgodę prosimy poinformować nas lub wysłać maila na adres : ado@moltton.com
  3. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom i klientom biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
  4. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa;
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 36 miesięcy;
  6. Masz prawo do:
    1. dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    2. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    3. przenoszenia danych,
    4. cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
    5. wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO)
  7. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji;
  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.