Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Procesu

Jabil

Podkarpackie

154 dni temu

Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach:

elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej.

Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

Jabil Poland poszukuje do działu Procesu i Produktu

kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kwidzyn, woj. pomorskie

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku;
  • Ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę – rozwijającą i dającą dużo satysfakcji;
  • Pomoc przy relokacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dla aktywnych dofinansowanie karty multisport)
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
Zakres obowiązków:
  • Wdrażanie nowych technologii i metod wytwarzania
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie działań standaryzujących i optymalizujących proces
  • Analiza kosztów oraz wsparcie przygotowania oferty,
  • Definiowanie narzędzi i wyposażenia, niezbędnych do realizacji produkcji
  • Analiza i definiowanie standardów fabrycznych
  • Współpraca z klientem na poziomie technicznym
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika budowa maszyn, automatyka, elektronika,
    inżynieria przemysłowa lub pokrewne)
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • Znajomość oprogramowania AutoCad Inventor lub Solid Works, MS Office,
  • Znajomość narzędzi jakości FMEA, Control Plan
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu swobodnym (B2)
  • Kreatywność, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole.
Prosimy o dołączenie do CV jednej z poniższych klauzul:
(1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294.”
(2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294, w okresie do 3 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”

Poznaj stanowisko: Inżynier Procesu

Inżynier procesu to osoba odpowiedzialna za projektowanie nowych technologii i wdrażanie ich w przestrzeni produkcyjnej firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba obsadzona na tym stanowisku współdecyduje o zakupie sprzętu i oprogramowania niezbędnego do obsługi danych procesów technologicznych, przeprowadza całokształt kalkulacji i analiz celem przystosowania konkretnej technologii na potrzeby określonego obszaru działalności. ...
Inżynier Procesu Praca Inżynier Procesu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (696)
Wałbrzych (57)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (270)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (822)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2094)
Radom (165)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (65)