Teraz rekrutuje

JZO S.A.

3 aktualne oferty pracy od 251 do 500 prac. Handel i Sprzedaż

JZO S.A. Polski Ekspert Optyczny
Wspieramy wzrok milionów Polaków od 1945 r.

Wieloletnie doświadczenie w branży optycznej poparte przynależnością do koncernu o międzynarodowym zasięgu pozwala nam oferować szkła okularowe najnowszej generacji, zapewniające doskonałą korekcję i ochronę wzroku. Nasze szkła to najwyższej jakości wyroby medyczne, spełniające wymagania światowych norm dotyczących optyki okularowej. W pełni zaspokajają one potrzeby pacjentów w zakresie komfortu widzenia i użytkowania okularów. W ich produkcji wykorzystujemy projekty opracowane przez francuskich specjalistów z firmy BBGR. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym wykonywać pomoce wzrokowe na miarę XXI wieku. Skutecznie realizujemy system zarządzania jakością ISO 9001, który wdrożyliśmy już w 1999 r. Oferujemy też produkty do pielęgnacji okularów (np. chusteczki i płyny do czyszczenia szkieł okularowych).

Wiele osób, które chcą lub muszą nosić okulary spotyka się z problemem jak dobrać okulary, które będą w pełni odpowiadać ich potrzebom. Skupiając się na wyglądzie i wyborze odpowiednich opraw, musimy pamiętać, że bardzo ważnym elementem okularów, decydującym o ich funkcjonalności są szkła okularowe.

Nasz serwis powstał, żeby przedstawić dostępne w naszej ofercie szkła okularowe i pomóc Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twoich oczu. Dowiesz się tu m.in.:
- czym kierować się wybierając szkła okularowe dla dzieci,
- jakie szkła są polecane dla kierowców, a jakie do pracy przy komputerze,
- które rozwiązania są najlepsze dla sportowców i lubiących aktywny wypoczynek,
- komu polecamy szkła progresywne,
- jakie wybrać szkła, żeby nawet przy dużej wadzie wzroku wyglądały estetycznie,
- dlaczego ochrona przed słońcem i UV jest taka ważna dla Twojego wzroku,
- jakie zalety mają szkła z powłokami antyrefleksyjnymi.

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami na temat prawidłowej pielęgnacji szkieł okularowych oraz do wymiany doświadczeń na naszym profilu na Facebooku.

Część naszego serwisu skierowana jest do profesjonalistów z branży optycznej i okulistycznej. Optycy, okuliści i optometryści znajdą tu informacje na temat produktów oferowanych przez JZO i technologiach w nich zastosowanych oraz ofercie JZO w zakresie urządzeń przeznaczonych do gabinetów okulistycznych oraz salonów optycznych. Aby zapoznać się z treściami dedykowanymi optykom, przejdź do zakładki Dla Optyka.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "JZO S.A. "

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy JZO S.A. :

3

aktualnych ofert pracy

JZO S.A.

ul. Waryńskiego 12

58-500 Jelenia Góra