Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier procesu

YG-1 POLAND Sp. z o.o.

Śląskie

28 dni temu

Ogłoszenie numer: 2514570, z dnia 2019-06-18

Firma z branży narzędzi skrawających o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, w związku z rozwojem struktur sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier procesu, miejsce pracy : cała Polska.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • wsparcie techniczne zespołu sprzedażowego
  • optymalizacja procesów produkcyjnych u klientów
  • prowadzenie szkoleń technicznych
  • projektowanie procesów obróbczych

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacji/redukcji kosztów procesów obróbki
  • bardzo dobra znajomość CAD/CAM
  • bardzo dobra znajomość narzędzi skrawających
  • bardzo dobra znajomość obróbki skrawaniem
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych - duża dyspozycyjność
  • bardzo dobra komunikatywność
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • uczciwość, terminowość

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy: samochód, laptop z internetem, telefon, oprogramowanie cad/cam
  • prywatną opiekę medyczną oraz FitProfit po okresie próbnym
  • przyjazną atmosferę i środowisko pracy
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wynagrodzenie

  • Pensja podstawowa + dodatek funkcyjny + Premia zadaniowa (miesięczna) + Premia kwartalna

Poznaj stanowisko: Inżynier Procesu

Inżynier procesu to osoba odpowiedzialna za projektowanie nowych technologii i wdrażanie ich w przestrzeni produkcyjnej firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba obsadzona na tym stanowisku współdecyduje o zakupie sprzętu i oprogramowania niezbędnego do obsługi danych procesów technologicznych, przeprowadza całokształt kalkulacji i analiz celem przystosowania konkretnej technologii na potrzeby określonego obszaru działalności. ...
Inżynier Procesu Praca Inżynier Procesu