Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier / Projektant CAD

HUBER+SUHNER

Tczew

277 dni temu

Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie!

Firma HUBER+SUHNER Polska, będąca częścią międzynarodowej szwajcarskiej korporacji, aktualnie przeżywa swój niebywały rozkwit. Od początku 2015 roku przejmujemy nowe kompetencje ze Szwajcarii w wielu różnych obszarach, rozwijając się, rosnąc i ciągle doskonaląc. Możesz być częścią tych działań; szukamy właśnie Ciebie!

Dlaczego warto u nas pracować?
  • jesteśmy międzynarodową firmą, a nasze motto to ‘doskonałość w rozwiązaniach połączeniowych’
  • w polskim oddziale firmy w Tczewie zatrudniamy ponad 800 osób
  • w naszym zespole mamy wspaniałych ludzi i dbamy o dobre relacje między nimi
  • szanujemy życie prywatne naszych pracowników
  • jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły i nowatorskie spojrzenie na każdy temat
  • potrafimy dzielić się wiedzą i wspieramy się nawzajem

Przyłącz się do nas i rozwijaj na stanowisku:

Miejsce pracy: Tczew

Obowiązki na stanowisku:
  • Tworzenie rysunków konstrukcyjnych, produktów oraz narzędzi w programach AutoCad i Catia na potrzeby projektów prototypowych
  • Proponowanie nowych rozwiązań przy współpracy ze szwajcarskim działem R&D
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych
  • Wsparcie procesu transferów technologii
Oferujemy:
  • Stałą praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 7:00 a 9:00)
  • Wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu
  • Interesujące i odpowiedzialne zadania
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia (możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover, dofinansowanie posiłków, pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna, premie w ramach programu poleceń pracowniczych)
  • Możliwości rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Dofinasowanie do nauki języków obcych
Nasze wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Bardzo dobra znajomość programów CAD i rysunku 3D
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej – znajomość procesów produkcyjnych
  • Obsługa pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Kreatywne podejście do stawianych zadań

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość programu Catia i doświadczenie w branży automotive

Poznaj stanowisko: Projektant CAD

Technologia CAD to najpopularniejsze narzędzie grafiki inżynierskiej. Można ją określić projektowanie techniczne przy wykorzystaniu sprzętu i oprogramowania komputerowego. Jest stosowana m.in. w inżynierii czy architekturze, do wykonywania projektów oraz dokumentacji technicznej. Projektant CAD realizuje zadania na wszystkich etapach prac konstrukcyjnych związanych z wytwarzaniem lub modernizowaniem konstrukcji ...
Projektant CAD Praca Projektant CAD

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (748)
Wałbrzych (40)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (161)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (106)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (892)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1800)
Radom (57)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (17)