Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Serwisu Obrabiarki CNC

TBS Consulting

Nowy Tomyśl, Poznań, Września, Gorzów Wielkopolski

27 dni temu

Dla globalnego producenta maszyn do obróbki skrawaniem poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Serwisu Obrabiarek CNC.

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl, Poznań, Września, Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie instalacji maszyn do obróbki skrawaniem (zautomatyzowane centra obróbcze) na obszarze województwa Wielkopolskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Zachodnio-Pomorskiego, ewentualnie także woj. Lubuskiego.
  • Serwis wymienionych maszyn w powierzonym obszarze.
  • Przeprowadzanie diagnostyki urządzeń.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
  • Wsparcie dla operatorów maszyn w zakresie prawidłowego użytkowania wymienionych urządzeń.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie-techniczne, lub wyższe na kierunku związanym z mechaniką, mechatroniką lub budową maszyn.
  • Doświadczenie na stanowisku Technika/Inżyniera Utrzymania Ruchu, mile widziane doświadczenie w serwisie obrabiarek sterowanych numerycznie.
  • Mile widziana umiejętność analizy schematów elektrycznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
Oferta:
  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz pakiet dodatków finansowych i pozafinansowych.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego.
  • Szkolenia techniczne w zakresie maszyn do obróbki skrawaniem.