Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Inżynier serwisu

COMEF Aparatura Naukowo- Badwcza
śląskie, Katowice, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Bytom
praca stacjonarna
4935 dni temu

Ogłoszenie numer: 120263, z dnia 2010-10-28

Firma COMEF reprezentuje w Polsce czołowych światowych producentów aparatury naukowo-badawczej. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Bytom

Nr Ref.: 2010/praca/serwis

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za działania instalacyjne, wsparcie techniczne oraz szkolenia użytkowników urządzeń zakupionych w firmie COMEF

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektronika, elektrotechnika, automatyka, fizyka),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • kreatywność i samodyscyplina,
  • znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o uznanej renomie,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia krajowe i zagraniczne),
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy i samochód służbowy.